11/12/2005

7.MEĐUNARODNI FESTIVAL STUDENTSKOG FILMA - program

7.MEĐUNARODNI FESTIVAL STUDENTSKOG FILMA

7th INTERNATIONAL FESTIVAL of STUDENT FILM

MUZEJ JUGOSLOVENSKE KINOTEKE

13 – 16. DECEMBAR, 2005.

UTORAK, 13.DECEMBAR

18.00

6pm

P1

Bliskost, Two Close, Portugalija

9`

Dosije Pacov, Rat File, SCG

15`

Ime igre, The name of the game, Finska

16`

Devojka sa Hiltop Manora, The Maid of Hilltop Manor, Nemačka

18`

Vreme za smrt, Time for Death, SCG

11`

Ovde, Here, Portugalija

7`

Eva Kovač, Eva Kovacs, Mađarska

10`

Skrivanje, Concealed, Portugalija

15`

Palpvil, Pulpville, SAD

17`

19.30

7.30pm

Koktel u Muzeju Jugoslovenske kinoteke

Otvaranje festivala

20.30

8.30pm

T1

Poetski boj, The Ballad Battle, Nemačka

5`

Pre života posle smrti, Before Life After Death, Bugarska

13`

Tokom noći, At night, Španija

16`

Neboder, Scraper, Nemačka

8`

Ronjenje, Diving, Bugarska

13`

Miris rafala, Rifles Smoke, Argentina

11`

Miris formalina, The Scent of Formaline,SCG

21`

Veliki momci, Big Boys, Finska

9`

Letnji oblaci, Summer Clouds, Švedska

15`

SREDA 14.DECEMBAR

18.00

6pm

P2

Srećan Uskrs, Happy Easter, Švajcarska

12`

Uljez, The Imposter, Švedska

29`

Posledica i uzrok, Effect and Cause, Španija

16`

Taksista cinkaroš (Zla sudbina), Taxirat (Bad Fate), Bugarska

15`

Gospođica Zunig, Miss Zuenig, Španija

8`

Ovog jutra, This Morning, SAD

10`

Ćerka, Daughter, Holandija

27`

20.30

8.30pm

T2

Kapetan Riza, Captain Riza, Švajcarska

10`

Kralj Konrad, King Konrad, Švedska

30`

Sunčani eksterijer, Sunny Exterior, Španija

14`

Veliki Franc, The Great Franz, Nemačka

29`

Marlis, Marlis, Poljska

15`

Kubanac, Cuban, SCG

15



ČETVRTAK 15.DECEMBAR

18.00

6pm

P3

Portret, Portrait, Izrael

23`

Peglanje, Ironing, SCG

2`

Baka i deka, Grandparents, Italija

35`

Tačka, Fullstop, SCG

15`

Moje dvorište bila je planina, My Backyard Was a Mountain, SAD

24`

Slobodan pad, Free fal,

SCG

21`

20.30

8.30pm

T3

Nokturno, Nocturne, SAD

23`

Gvendolina, moja prva prijateljica u gradu, Gwendolyne, My First Frien in the City, Španija

12`

Dobro jutro Kolega, Good Morning Coworker, SCG

17`

Pečeno pile, Fried Chicken, Rumunija

11`

Tranzit, Tranzit, Švajcarska

30`

Put gospođe Kalabaš, The Passage of Mrs.Calabash, SAD

19`

Halid Bunić - Vječni, Halid Bunic – The eternal, BIH

24'

PETAK 16.DECEMBAR

20.30

8.30pm

Proglašenje pobednika / projekcije nagrađenih filmova

Svečano zatvaranje festivala

No comments:

Post a Comment

Ukoliko vam se svidja ovaj blog

Prepisite se na newsletter ili preuzimete feed bloga za vas citac.
Upisite vas E-mail: